Стінопис від мураліста Popay

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Про нас

Наші курси

Календар іспитів

Наші послуги

СТРІТАРТСтінопис від мураліста Popay

Хуан-Пабло “Попай” де Айґуабібес – віртуозний теґґер, знавець каліграфії, один із перших європейських митців, який увів до жанру стінописів крутійських персонажів, рясні пейзажі, елементи запального “фристайлу”, потужні ліричні та органічні абстракції та справжнє буйство кольорів.

Самоук, який ніколи офіційно не вступав до жодної художньої школи, він  не нехтує жодним живописним стилем, навіть академічним. Крім численних “графіті банд”, які на той час активно діяли в Парижі, він, наче вільний електрон, відвідує паризькі школи мистецтв (Вищу національну школу витончених мистецтв, Національну школу декоративного мистецтва, факультети образотворчого мистецтва), а також різноманітні цехи та творчі майстерні у покинутих будівлях (Les Frigos, Le Pôle Pi, La Miroiterie, і т.д.), заводячи дружні стосунки з нині визнаними митцями свого покоління.

Після настінних розписів у Чернігові (2017 р.) та Києві (2018 р.), піонер графіті та один з найкращих французьких муралістів Попай повертається до України з новим проектом стінопису, який цього разу представить у Дніпрі.