Що таке Альянс Франсез?

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Про нас

Наші курси

Календар іспитів

Наші послуги

Альянс Франсез — це місцева юридична асоціація, місія якої — популяризувати французьку мову та культуру. Кожна установа Альянс Франсез народжується за локальною ініціативою. Мережею Альянс Франсез управляє Рада, обрана з членів Асоціації. Рада делегує керівництво команді, яку очолює директор Альянс Франсез (який може бути французом/француженкою) (див. тут).

Власником бренду “Альянс Франсез” є Фонд Альянс Франсез (ФАФ), розташований у Парижі. Цей Фонд забезпечує дотримання Статуту Альянс Франсез, що гарантує історичні місії Альянс Франсез (див. тут).

Коли установу Альянс Франсез наділяють повноваженнями, вона залишається локальною асоціацією, але вона підтримує співпрацю з усією мережею Альянс Франсез.

Заснований у 1992 році як ініціативний комітет, під впливом українців, що розмовляють французькою мовою, Альянс Франсез міста Дніпро функціонує, використовуючи власні ресурси, хоча для певних місій отримує матеріальну та фінансову підтримку від посольства Франції в Україні або Французького інституту в Україні.

Дніпровський Альянс знаходиться під управлінням Ради Директорів, що обирається на 2 роки Генеральною Асамблеєю. Взяти участь у зборах Генеральної Асамблеї можуть усі члени Асоціації Альянс Франсез міста Дніпро. Як і всі асоціації, Альянс Франсез відкритий для всіх бажаючих долучитися і покладається на участь своїх членів! Не вагайтесь приєднатися до нас, щоб взяти участь у створенні зв’язків між Дніпром, Францією та франкофонним світом!

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Про нас

Наші курси

Календар іспитів

Наші послуги