Ательє та різноманітні пропозиції

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Про нас

Наші курси

Календар іспитів

Наші послуги

Альянс Франсез проводить заходи, які розвивають практичні навички французької мови, комунікативний досвід та допомагають у навчанні! 

Кожного тижня ми проводимо ательє у приміщенні Альянс Франсез з носіями мови. Розмовний клуб, кінопокази, ігри французькою та інші цікаві ательє допоможуть випробувати на практиці усе, що ви вивчили на заняттях, закріпити матеріал та ознайомитися з французькою культурою. Усі ательє проходять за участі наших стажерів з Франції, які допоможуть вам поринути у світ розмовної французької.

Спеціальні ательє для дітей та підлітків допоможуть нашим маленьким слухачам покращити рівень володіння французькою мовою за допомогою ігор та інтерактивних вправ. Використання цікавих відео та мультфільмів для дітей дозволяють зробити навчання сучасним та близьким до життя.

Кожне ательє має свої різноманітні теми, тож ви маєте можливість дізнатись щось нове не тільки про французьку мову, але й про культуру, свята, цікаві факти, життя у Франції та багато чого іншого!

Запрошуємо до нашого приміщення за адресою Крутогірний узвіз, 21а (вхід з пл.Успенської). 

Внизу ви можете ознайомитись із нашими ательє, які проходитимуть у найближчий час.

Також за детальною інформацією та для запису ви можете звернутися за телефоном +38091 300 74 83 та за адресою contact.dnipro@afukraine.org.