Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Про нас

Наші курси

Календар іспитів

Наші послуги

їАльянс Франсез м. Дніпро є єдиним центром, де можна скласти основні тести та іспити з французької мови. Якщо вам потрібно отримати дипломи DELF або DALF, TEF / TEFAQ / TEF Канада, TCF / TCF Канада або французькі професійні дипломи (DFP), Альянс франсез пропонує регулярні екзаменаційні сесії, а також підготовчі курси, пристосовані до вашого рівня.

Дипломи та тести, які пропонує Альянс Франсез:

 

DELF / DALF

DELF – Диплом про вивчення французької мови. Це офіційний диплом, який видається Міністерством національної освіти Франції. Дипломи поділяються на 4 окремих рівні, згідно Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, викладання, вивчення та оцінювання (CECR) : DELF A1, DELF A2, DELF B1 і DELF B2. Існує чотири різновиди DELF : DELF Tout Public (Диплом для всіх категорій користувачів), DELF Junior (Диплом для підлітків від 12 до 17 років) , DELF Prim (Диплом для дітей від 8-ми до 11 років), DELF Pro (Диплом для вашого професійного майбутнього). DALF – Диплом про поглиблене вивчення французької мови. Це офіційний диплом, який видається Міністерством національної освіти Франції. Дипломи поділяються на 2 окремих рівні, згідно Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, викладання, вивчення та оцінювання (CECR): DALF C1 і DALF C2 .

TEF

Тест на знання французької мови (TEF) – екзамен, метою якого є оцінювання рівня знань та навичок із французької мови. Диплом є дійсним протягом 2-х років. Ви можете скласти іспит TEF, щоб засвідчити ваш рівень французької мови. Диплом визнається як частина кроків до:

  1. Вступу до навчального закладу (школа/університет)
  2. Отримання громадянства Франції або Швейцарії з TEF Naturalisation
  3. Отримання картки резидента  Франції за допомогою TEF Carte de résident
  4. Імміграції до Канади та отримання громадянства Канади з TEF Canada
  5. Імміграції до Квебеку з TEF Québec (TEFAQ)

TCF

Diplômes de Français Professionnel (DFP)

На все більш конкурентному світовому ринку підприємства шукають найбільш гнучких, мобільних і глобалізованих співробітників. Серед затребуваних якостей є володіння кількома мовами, що є незамінним активом, серед якого є французька мова. Французька мова це не тільки третя найбільш вживана мова в світі бізнесу, але й офіційна мова у франкомовному просторі, а це – 83 країни на п’яти континентах, на які припадає 16% світового ВВП. Оцініть свої навички володіння французькою мовою у вашій галузі, незалежно від вашого рівня (A1 – користувач-початківець до C1 – досвідчений користувач) і додайте до вашого резюме диплом DFP для вашого професійного майбутнього. DFP – це практичні іспити, які перевіряють компетентність з письмового та усного мовлення французькою мовою в типових ситуаціях професійного середовища на різних рівнях.  Іспити з ділової французької мови оцінюють 4 навички: аудіювання, читання,  письмове мовлення, усне мовлення, але з точки зору використання своїх мовних компетенцій у професійному середовищі. Існує 4 основні типи DFP:

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

 Будьте в курсі новин Альянсу

Графік роботи

 

понеділок: 12:00 - 19:00

вівторок: 12:00 - 19:00

середа: 12:00 - 19:00

четвер: 12:00 - 19:00

п'ятниця: 12:00 - 19:00