Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Про нас

Наші курси

Календар іспитів

Наші послуги

ЩО ТАКЕ DELF-DALF?

DELF (Diplôme d’études en Langue Française) та DALF (Diplôme Approfondi de Langue Française) – це дипломи французької мови як іноземної, видані Міністерством національної освіти Франції. Розроблені експертами CIEP (Center International d’Études Pédagogiques), ці сертифікати впорядковані за шкалою з 6-ти рівнів (A1, A2, B1, B2, C1 та C2) згідно з загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти (CECR). Ці дипломи з французької мови як іноземної, необхідні для підтвердження знання французької як на початкових етапах вивчення, так і на найвищих рівнях знання мови. Екзамени адаптовані для всіх, для будь-якого віку. Дипломи DELF та DALF не мають обмеження дії та визнані в усьому світі. Таким чином, просто необхідно отримати цей диплом для пошуку роботи або отримання освіти у франкомовній країні. (Так, B2 — це рівень володіння мовою, який зазвичай вимагають французькі університети). Кандидат може обрати тип екзамену відповідно до його віку та потреб:

  • DELF та DALF Tout Public призначений для дорослих та молоді (від 16 років), які бажають підтвердити їх володіння французькою мовою з будь-якою метою. Тільки ця версія екзамену існує для всіх рівнів (від A1 до C2).
  • DELF PRIM — це перший крок серії екзаменів DELF та DALF. Іспит призначений для дітей від 7 до 12 років, що навчаються у початковій школі, існує для двох рівнів:  A1 і A2. DELF PRIM  – це екзамен в ігровій формі, в якому зустрічаються добре знайомі дитині теми, такі як родина, дозвілля, школа.
  • DELF JUNIOR створений для дітей віком від 12 до 17 років, що навчаються у середній школі.  DELF Junior  існує для рівнів A1, A2, B1 та B2 та пропонує теми, адаптовані до інтересів та діяльності підлітків.

Дізнатися більше можна за телефоном +380 91 300 74 83 або написати нам contact.dnipro@afukraine.org.

Рівні володіння іноземною мовою

 

А1 ОЗНАЙОМЧИЙ РІВЕНЬ

Елементарний користувач

Може розуміти і вживати побутові повсякденні вирази, а також будувати елементарні речення з метою задоволення конкретних потреб. Може відрекомендуватись або представити когось. Може запитувати і відповідати на запитання про деякі деталі особистого життя, про людей, про речі тощо. Може взаємодіяти на простому рівні, якщо співрозмовник говорить повільно і чітко та готовий прийти на допомогу.

А2 РІВЕНЬ, МІНІМАЛЬНО НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ЖИТТЯ

Елементарний користувач

Може розуміти ізольовані фрази та широко вживані вирази, необхідні для повсякденного спілкування у сферах особистого побуту, сімейного життя, здійснення покупок, місцевої географії, роботи. Може спілкуватись у простих і звичайних ситуаціях, де потрібен простий і прямий обмін інформацією на знайомі та звичні теми. Може описати простими мовними засобами вигляд свого оточення, найближче середовище і все, що пов’язане зі сферою безпосередніх потреб.

B1 ПОРОГОВИЙ РІВЕНЬ

Незалежний користувач

Може розуміти основний зміст чіткого нормативного мовлення на теми, близькі і часто вживані на роботі, у навчанні, під час дозвілля тощо. Може вирішити більшість проблем під час перебування у країні, мова якої вивчається. Може просто і зв’язано висловитись на знайомі теми або теми особистих інтересів. Може описати досвід, події, сподівання, мрії тощо.

B2 ПРОСУНУТИЙ РІВЕНЬ

Незалежний користувач

Може розуміти основні ідеї тексту як на конкретну, так і на абстрактну тему, у тому числі й дискусії за фахом. Може вільно спілкуватися з носіями мови. Може чітко, детально висловитись на широке коло тем, виражати свою думку з певної проблеми, наводячи різноманітні аргументи за і проти.

C1 ДОСКОНАЛИЙ РІВЕНЬ

Досвідчений користувач

Може розуміти широкий спектр достатньо складних та об’ємних текстів і розпізнавати імпліцитне значення. Може висловлюватись швидко і спонтанно без помітних утруднень, пов’язаних з пошуком засобів вираження. Може ефективно і гнучко користуватись мовою у суспільному житті, навчанні та роботі. Може чітко, логічно, детально висловлюватись на складні теми, демонструючи свідоме володіння граматичними структурами, конекторами та зв’язними програмами висловлювання.

С2 Avancé

Досвідчений користувач

Може розуміти без утруднень практично все, що чує або читає. Може вилучити інформацію з різних усних чи письмових джерел, узагальнити її і зробити аргументований виклад у зв’язній формі. Може висловлюватисьспонтанно, дуже швидко і точно, диференціюючи найтонші відтінки смислу у доволі складних ситуаціях.

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

 Будьте в курсі новин Альянсу

Графік роботи

 

понеділок: 12:00 - 19:00

вівторок: 12:00 - 19:00

середа: 12:00 - 19:00

четвер: 12:00 - 19:00

п'ятниця: 12:00 - 19:00