Logo Alliance Française

DELF-DALF

Це дипломи з французької мови як іноземної, які використовуються для перевірки навичок французької мови, починаючи від раннього навчання до найвищого рівня. Пропозиція підходить для будь-якого віку та аудиторії. Він узгоджений за шкалою шести рівнів (рівні А1, А2, В1, В2, С1 і С2) загальної європейської системи відліку (CECR) для мов.

Дипломи DELF та DALF дійсні довічно та визнані у всьому світі. Отже, отримання цих дипломів є найважливішим ключем до будь-якого пошуку роботи чи будь-якої мобільності студентів у франкомовному середовищі (наприклад, B2 – рівень, який зазвичай вимагають французькі університети).

Тести на кожному рівні санкціонують оволодіння чотирма мовними навичками:

– усне розуміння,

– письмове розуміння,

– усне висловлювання,

– письмове висловлювання.

Залежно від віку або потреб кандидатів пропонується декілька видів іспитів:

– DELF та DALF Tout Public спрямовані на дорослих чи молодих (від 16 років), які бажають підтвердити свої знання французької мови для більш широкої та загальної мети. Ця версія є єдиною, що пропонує тести всіх рівнів (від А1 до С2)

– DELF PRIM – це перший крок у серії іспитів DELF та DALF. Він підходить для дітей віком від 7 до 12 років, які відвідують початкову школу. Доступний на рівнях А1 та А2, DELF PRIM пропонує цікаві іспити на теми, знайомі дітям, такі як сім’я, дозвілля та школа.

– DELF JUNIOR орієнтований на молодих людей віком від 12 до 17 років, які відвідують середню школу. Доступний на рівнях A1, A2, B1 та B2, DELF Junior пропонує теми, пристосовані до проблем та інтересів підлітків.

Календар испитив

Будьте в курсі новин Альянсу