Ваша цифрова бібліотека

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Про нас

Наші курси

Календар іспитів

Наші послуги

Що таке CULTURETHÈQUE?

Це культурний музей, доступний з України.

Цей цифровий портал для французьких культурних закладів за кордоном пропонує безліч ресурсів, які можна завантажити або переглянути онлайн. Насправді ви зможете ознайомитися там із класичними літературними творами, а також відкриєте для себе різноманітний вибір французької літератури. Крім того, ви знайдете французьку пресу, музику, онлайн-концерти, конференції, документальні фільми, комікси, дитячу літературу, методики вивчення французької мови, ігри та багато іншого.

Culturethèque є доступним у будь-який час доби, ви можете підключитися до свого облікового запису Culturethèque зі свого персонального комп’ютера, планшета чи смартфона або скористатися ним із комп’ютера Alliance Française.

Culturethèque сьогодні – це вже 120 підключених країн, понад 200 000 користувачів, від 2000 до 2500 відвідувачів на день та 220 000 документів.

Як зареєструватися?

Зареєструватися в Culturethèque і отримати доступ до усіх його ресурсів надзвичайно просто!

Для цього необхідно бути членом Альянс Франсез.

Якщо Ви вивчаєте французьку мову в школі чи університеті або ви є студентом Альянс Франсез, чи, можливо, вчителем  французької мови, приходьте до Альянс Франсез Дніпро та отримайте безкоштовний доступ до Culturethèque для вашого задоволення.

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Про нас

Наші курси

Календар іспитів

Наші послуги