Смак кіно: “L’Atalante”/Аталанта (1934) реж. Жан Віго

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Про нас

Наші курси

Календар іспитів

Наші послуги

20 листопада (сб) о 19:00 – показ фільма “L’Atalante” режисера Жана Віго (1934)
Кіноклуб “Смак кіно” повертається – за підтримки Альянс Франсез Дніпро – 20 листопада 2021 року о 19:00 у Ksi Prostir ми подивимось дивовижно поетичний фільм “Аталанта”, а також дізнаємось про творчий шлях режисера Жана Віго.
Провінційна дівчина Джульєта (Діта Парло) виходить заміж за моряка Жана (Жан Дасте). Відразу ж після церемонії, пара молодят сідає на борт човна “Аталанта”. Екіпаж складається з юнги і старого морського вовка папаші Жуля (Мішель Симон), який живе у своєму кубрику в компанії кішок, патефона і горою різноманітних дрібничок, зібраних з усього світу. Джульєта мріє про Париж і прекрасні наряди. Після приходу “Аталанти” до міста Джульєта потайки залишає човен, і незабаром опиняється серед безробітних і жебраків. Папаша Жуль вирушає на пошуки “господині”…
Стоячи біля витоків французького поетичного реалізму, Жан Віго став одним з передвісників і натхненників італійського неореалізму і французької нової хвилі. “Якщо у кінематографа є душа, то вона живе в “Аталанті” Жана Віго”, – казав Жан-Люк Годар.
Як одного разу поскаржився Жан Віго: “Потрібно дві пари губ і три тисячі метрів кіноплівки, щоб їх з’єднати, а потім майже стільки ж, щоб розняти”. Заінтриговані? Ласкаво просимо до кіноклубу “Смак кіно”!
Тривалість показу: до двох годин
Покази проходитимуть французькою мовою з українськими субтитрами.
Перед показом вас чекає коротка лекція від ведучого кіно-клубу Михайла Шевельова.
Вхід: free donation
Обов’язково мати із собою зелений сертифікат вакцинації або негативний тест на ковід (дійсний до 72 годин) чи довідку про нещодавнє одужання.
Де: Ksi Prostir, Центр сучасної культури у Дніпрі, 2-ий поверх, вул. Крутогірний узвіз, 21а. Через ремонтні роботи на Успенській площі, вхід з вул. Крутогірний узвіз. Код на воротах: 247.
Подія відбувається за підтримки Посольства Франції в Україні та Французького Інституту в Україні.