Показ сучасної короткометражної анімації

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Про нас

Наші курси

Календар іспитів

Наші послуги

Запрошуємо на серію показів французького кіно та анімації у співпраці з Alliance française de Dnipro та Ksi Prostir.
21 листопада (нд) о 19:00 — показ сучасної короткометражної анімації.
Будемо дивитись 4 кіно-картини:
“La Nuit des sacs plastiques” (“Ніч поліетиленових пакетів”) — 39-річна Агата має лише одну одержимість: мати дитину. Вона знаходить свого колишнього Марка-Антуана, діджея, який міксує техно в Марселі. Коли вона намагається переконати його повернутися разом, пластикові пакети оживають і атакують місто.
“Quand j’ai remplacé Camille” (“Коли я замінив Каміллу”) — Молода жінка намагається зосередитися на тренуванні, поки її недооцінюють однолітки й переслідує померлий плавець.
“Best Friend” (“Найкращий друг”) — Найближчим часом самотній чоловік стає залежним від продукту під назвою «Найкращий друг», який пропонує йому ідеальних віртуальних друзів.
“Filles bleues, peur blanche” («Блакитні дівчата, білий страх») — Пара на дорогах Провансу. Нільс вперше відвозить Флору до батьків, коли вони потрапляють у засідку. Поки вона потрапиляє в полон, він тікає. Протягом ночі в сосновому лісі їй доводиться зіткнутися зі своїми сумнівами.
Тривалість показу: 42 хвилини.
Покази проходитимуть французькою мовою з українськими субтитрами.
Вхід: free donation
!!!Обов’язково мати із собою зелений сертифікат вакцинації або негативний тест на ковід (дійсний до 72 годин) чи довідку про нещодавнє одужання.
Де: Ksi Prostir, Центр сучасної культури у Дніпрі, 2-ий поверх, вул. Крутогірний узвіз, 21а. Через ремонтны роботи на Успенській площі, вхід з вул. Крутогірний узвіз. Код на воротах: 247.
Подія відбувається за підтримки Посольства Франції в Україні та Французького Інституту в Україні.