Олена Палькевич

Викладачка

Доброго ранку ! Мене звати Олена, я викладачка французької мови в Національному університеті імені Олеся Гончара та у Дніпровському Союзі Франції. Я завжди хотіла бути вчителем, наслідуючи підбадьорливий приклад мами та бабусі, і ніколи не пошкодувала! За це я отримав французький диплом літературного факультету на «відмінно» і одразу потрапила до чудових команд Дніпровської АФ та французької кафедри Університету Олеся Гончара!

Викладання французької мови дозволило мені поділитися своєю пристрастю до цієї мови та культури зі своїми учнями різного віку, пережити чудові моменти відкриття та обміну мовами, удосконалювати себе у французькій мові та дидактиці FFL, пройшовши декілька навчальних курсів в Україні та Франція (у CAVILAM у Віші у 2002 році, у CIEP у Севре в 2007 році та в Літньому університеті BELC у Нанті у 2010 році, у Alliance française de Paris у 2009 та 2014 роках тощо), щоб стати тренером тренерів (для екзаменатори та коректори іспитів DELF), репетитор французької інтерактивної платформи PRO FLE+, бути учасником різноманітних конкурсів та олімпіад з французької мови на регіональному та національному рівнях, керувати протягом 10 років франкомовною трупою свого університету та бере участь у кількох театральних фестивалях в Україні та за кордоном.

Мої наукові інтереси в університеті включають дослідження в галузі соціолінгвістики та діахронічних досліджень мови (різні різновиди французької мови, стандартизація у Франції, еволюція французької мови за критерієм, динаміка її стандарту, пуризм і «хороша практика». “). Викладання французької мови – це професія, якою я пишаюся і яка зовсім не рутинна, тому що діалог і обмін досвідом завжди присутні.

Мій девіз, як і девіз моєї альма-матер: «Docendo dicimus» (я вчуся, навчаючи), і саме цю пристрасть вчитися та передати це бажання вчитися іншим було нагороджено у 2015 році Міністерством національної освіти Франції. з відзнакою «Лицар ордена Академічних пальм».

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Про нас

Наші курси

Календар іспитів

Наші послуги