L’Alliance française de Dnipro

Alliance Française, Apprendre et vivre la langue française

AF Dnipro

Notre offre de cours

Calendrier des examens

Nos offres

Альянс Франсез Дніпро – це нерелігійна та аполітична асоціація, що лежить в основі глобальної мережі понад 800 установ по всьому світу (133 країни), очолена Фондацією Альянсу Франсез, який є його першим партнером. Його місія, як і всіх Альянсів, – пропагувати та поширювати французьку мову та франкомовні культури в усьому світі. Унікальна у своєму роді мережа Альянс Франсез була створена в 1883 році в Парижі під егідою Пола Камбона та П’єра Фонцина, навколо таких особистостей, як Жюль Верн, Луї Пастер, Фердинанд де Лессепс, Арман Колін та Ернест Ренан. Альянс Франсез мають за мету спільне виконання трьох основних місій: пропонувати курси французької мови у Франції та в усьому світі для будь-якої публіки, підвищення обізнаності про французьку та франкофонну культури та сприяння культурному різноманіттю.

Z

Осередок французької культури

Альянс Франсез м. Дніпро має за мету популяризувати французьку мову та культуру...
Альянс Франсез – це прямий зв’язок з Францією у франкомовної атмосфері. Обмін та взаємодія – це цінності, що лежать в основі дії Альянс Франсез. Альянс Франсез Дніпро відіграє роль як культурного центру, так і мовної школи. Більше, ніж просто курси, це всесвіт французької мови, який ми пропонуємо нашій аудиторії. Наш центр є представництвом всесвітньої організації Alliance Française, заснованої у Парижі у 1883 році та єдиним партнером Французького інституту України та посольства Франції.
Z

Вивчення французької мови

Альянс Франсез м. Дніпро допоможе швидко та якісно вивчити живу французьку мову ...

Альянс Франсез пропонує інноваційні та новітні методи, використовуючи найсучасніші інструменти: TNI, онлайн-платформи, курси у форматі відеоконференцій. Вчителі постійно навчаються, а їхня педагогічна практика постійно вдосконалюється. Ми пропонуємо всі іспити з французької мови в найкращих умовах, щоб кожен міг оцінити свій рівень відповідно до своїх потреб. Альянс Франсез м. Дніпро допоможе швидко та якісно вивчити живу французьку мову за найсучаснішими французькими методиками; отримати консультацію щодо навчання за кордоном та підготуватися до вступу в будь-який французький чи канадський ВНЗ. Ми також пропонуємо вільний доступ до ресурсів медіатеки та Культуртеки.

Z

Міжнародні іспити з французької мови

Альянс Франсез м. Дніпро – сертифікований центр з прийому міжнародних екзаменів DELF/DALF...
Єдиний французький екзаменаційний центр в області (DELF-DALF, TEF, TEF Canada, TCF, TCF Canada, Професійний французький диплом (з питань охорони здоров’я, туризму, бізнесу та міжнародних відносин). Центр безперервної освіти для викладачів школи та університету. Єдиний спеціаліст з французької мови в регіоні.
Z

Події та міжкультурне спілкування

Альянс Франсез м. Дніпро пропонує участь у всіх культурних заходах...

Альянс Франсез м. Дніпро заохочує міжкультурне спілкування завдяки винятковому оточенню: мовні курси, культурні фестивалі, дні Франкофонії, фотовиставки та виставки картин , концерти, театральні вистави , які роблять вагомий внесок у культурне життя міста. Ми пропонуємо участь у всіх культурних заходах, організованих Альянс Франсез м. Дніпро.

Завітайте до Альянс Франсез, щоб відкрити для себе Францію та франкофонний світ!

Наші викладачі отримали професійну підготовку та опанували сучасні методи викладання французької мови.

Викладачі

Курси французької для всіх рівнів володіння – від початківця (А1) до просунутого користувача (С1).

Рівні

 Ми організовуємо культурні заходи, щоб учні могли наблизитися до Франції та практикувати французьку мову.

Події

В Альянс Франсез працюють носії французької, щоб навчити вас сучасної та живої мови та познайомити з культурою.

Носії мови

Ключові цифри

Студентів у Дніпрі

500

Років досвіду у Дніпрі

28

Професійних викладачів

15

Партнерів та спонсорів

44

Команда Альянс Франсез м. Дніпро