Logo Alliance Française
11-й випуск MyFrenchFilmFestival розпочато!
Протягом місяця користувачі інтернету з усього світу можуть подивитись нове французьке кіно. В межах конкурсної програми будуть представлені 10 повнометражних та 10 короткометражних стрічок. 13 фільмів покажуть поза конкурсом.
Всі стрічки розділені за категоріями, кожна з яких відображає певну тему.
До категорії “Forever Young” увійшли фільми про дорослішання, а до “Crazy Loving Families” – про комічні та складні сімейні ситуації.
Категорія “True Heroines” присвячена жінкам та їхній боротьбі за своє місце у світі. У підбірці “Love is love” є документальний фільм та три короткометражки, в яких кохання піддається критиці та сумнівам.
Прихильникам фантастики буде цікаво подивитись французькі історії про привидів у розділі “French Ghost Stories”, а для фанатів експериментального та новаторського кіно є розділ “New Horizons”. Для наймолодших поціновувачів кіномистецтва є категорія з мультфільмами “Kids Corner”.
Мета MyFrenchFilmFestival – показати силу та різноманітність французького кіно та представити нове покоління кінематографістів.
Подивитись всі фільми фестивалю можна протягом місяця, з 15 січня по 15 лютого, на платформі myFrenchFilmFestival.com, а також на партнерських ресурсах чи у онлайн-кінотеатрах.
Повний список стрічок та інші деталі можна знайти на сайті фестивалю.

Будьте в курсі новин Альянсу