Logo Alliance Française

Diplômes de français professionnel

Дійсний протягом усього життя, le Diplôme de français professionnel Affaires (Професійний диплом з французької мови для бізнесу) вам дозволить засвідчити, що ви здатні використовувати ділову французьку мову, усно та письмово, у важливих ситуаціях професійного спілкування і що ви готові виконувати адміністративні, комерційні та інші функції на підприємстві.

Для кого?

Усі студенти та професійні кадри, що працюють або планують працювати у франкомовному середовищі і які бажають підтвердити свої знання дипломом.

Цей диплом адресується головним чином професійним кадрам підприємств чи адміністративних інституцій, посади яких потребують спілкування, усного та письмового, з франкомовним співрозмовниками.

Кандидати повинні відповідати наступним критеріям:

Мати від 16 років,

Вміти читати/писати. Niveau minimal d’études secondaires recommandé,

Бути здатним надрукувати текст на ком’ютері та використовувати мишку для керування елементом тексту,

Мати як мінімум теоретичні знання у реаліях професійної сфери.

Приклади завдань та тем

Завдання: заповнити формуляр, прокоментувати графік, написати замітку, написати звіт, зустріти і надати інформацію клієнту, представити свій професійний досвід, навести аргументи перед керівником.

Теми: професіна сфера, підприємство, суспільні, економічні та комерційні реалії, переговор.

Дійсний протягому усього життя, le Diplôme de français professionnel Relations internationales  (Професійний диплом з французької мови «Міжнародні відносини») був створений на прохання Міністерства Європи з міжнародних справ та Міжнародної інтернаціональної організації Франкофонії. Ці установи пропагують вживання французької мови у міжнародних організаціях та в політичних і дипломатичні перемовинах  у всьому світі.

Цей диплом був створений у педагогічній колаборації Департаменту французької мови у Віденській Академії Дипломатії.

Він оцінює рівень, досягнутий в розумінні письмової та усної мови, так само як і вміння висловлюватися письмово і усно, кандидат виконує  чіткі професійні завдання-вправи  пов’язані зі сферою міжнародних відносин: статті, угоди, презентації, переговори.

Він відповідає потребам у формуванні і засвідчує володіння французькою професійною мовою  дипломатів, міжнародних чиновників, журналістів, котрі мають французьку мову як першу або другу професіну мову.

Для кого?

Цей Диплом адресується по-перше професійним кадрам міжнародних та регіональних організацій які мають потребу використовувати французьку мову в професійному контексті;  чиновникам різних держав які виконують важливу роль у міжнародних та європейських інституціях; а також журналістам.

Приклади завдань та тем екзамену

Завдання: Написати замітку з синтезу, прокоментувати дані країни, резюмувати найважливіші події з новин, організувати протокольну подію, написати офіційну заяву, представити місію, проект, представити положення країни, зробити тематичну презентацію, вміти навести аргументи під час переговорів

Теми: дипломатія, економіка, навчання, права людини, фінанси, підтримка миру, екологія

Дійсний протягому усього життя, le Diplôme de français professionnel dans le secteur du Tourisme, de l’Hôtellerie, et de la Restauration  (Професійний диплом «Туризм, Готельний та Ресторанний бізнес») оцінює рівень, досягнутий в розумінні письмової та усної мови, так само як і вміння висловлюватися письмово і усно, кандидат виконує  чіткі професійні завдання-вправи  пов’язані з резерацією, порадами клієнтам та проведенням візитів.

Для кого?

Цей Диплом засвідчує володіння французькою мовою, як іноземною кадрів сектору ресторанного та готельного бізнесу та туристичних операторів, які мають потребу використовувати французьку мову в професійному контексті для того, щоб надавати якісний сервіс франкомовним клієнтам та розвиватися на франкомовному ринку праці.

Цей диплом адресується професійним кадрам готельного та ресторанного бізнесу, туризму, які приймають та обслуговують клієнтів. Наприклад, працівники рецепції, тур агенти, туристичні гіди, аніматори, офіціанти та шефи.

Приклади завдань та тем

Завдання: прийняти замовлення, зустріти клієнта, відповісти на коментарі на форумі, презентувати план візиту місцевості з гідом, скласти текст з рекламною туристичною об’явою, пояснити карту та дати поради клієнту.

Теми: Гастрономія, туризм, готельний бізнес, подорож

Детальний опис Дипломів за рівнями

Пропонуються три типи Дипломів з французькою професійної мови «Готельно-ресторанний бізнес та Туризм», від рівня А2 до В2.

Визнаний французьким Міністерством Внутрішніх справ

Дипломи з французької мови як професійної визнані Міністерством Внутрішніх справ для того, щоб підтвердити ваш рівень володіння французькою під час отримання карти-резидента та отримання громадянства Французької держави.

На відміну від ТЕF, ці дипломи дійсні протягом усього життя та будуть мати велике значення для вашого СV.

Les Diplômes de français professionnel

Усі Дипломи є сертифікатами CNCP – Commission Nationale de la Certification Professionnelle, що реєструє і засвідчує володіння мовою відповідно до вимог щодо компетенцій в професійних ситуаціях.

Календар испитив

Будьте в курсі новин Альянсу