Logo Alliance Française

Курси для дорослих

3450грн за модуль

Курси для дорослих Альянс Франсез Дніпро пропонують дієвий метод навчання Вони базуються на новітніх підручниках та роботі досвідчених викладачів, завжди готових створити дружню атмосферу.

Бімодальне навчання

Нещодавно на наших курсах з’явилося нововведення: бімодальне навчання. Курси, які одночасно проводяться для присутніх в групах та студентів на відстані, із використанням сучасних телекомунікаційних технологій.

Індивідуальні заняття

430 грн/год за модуль

Незалежно від вашого рівня, ми маємо пропозицію навчання для вас! Ми пропонуємо індивідуальні уроки офлайн або онлайн із захопленими та освіченими вчителями.

Онлайн курси французької

Змінна за модуль

Будь то через відстань, брак часу або обмеження за станом здоров’я, онлайн-курси пропонують вам рішення розпочати або продовжити дистанційне вивчення французької мови з Альянс Франсез Дніпро.

Курси французької для підприємств

Ми пропонуємо вам абсолютно індивідуальну пропозицію з вивчення французької для підприємств : Тривалість, частота, інтенсивність, рівень, мета, група чи особа Всі параметри можна регулювати, щоб запропонувати вашим командам найбільш адаптований та ефективний продукт.

Інтенсивний курс

3600 грн/40 год за модуль

Інтенсивні курси призначені для тих, кому потрібно швидко отримати результати або хто вважає за краще інвестувати багато, але за короткий проміжок часу. Частота уроків та їх об’єднання дають змогу розвинути більше знайомство з мовою та купатися французькою мовою.

Будьте в курсі новин Альянсу