Пропонуємо семінари для вчителів французької мови за участю наших найкращих викладачів .

До уваги присутніх будуть запропоновані цікаві презентації та корисні елементи використання інформаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет, спрямовані на підвищення професійної майстерності та мотивації учнів до вивчення французької мови.

Наші викладачі продемонструють сучасні підходи до вивчення французької мови  такі як: використання реальних ігор під час вивчення французької мови шляхом їх адаптації або шляхом адаптації їх практик, мистецтва та способу навчання існуючим навичкам, майстер-класи з використання відеоматеріалів, ефективність використання Інтернет ресурсів Альянс Франсез, Campus France, CIEP, TV5 MONDE… , ознайомлення із можливостями запровадження до роботи в класі сучасних цифрових технологій  та багато іншого для розвитку комунікативних та соціокультурних навичок.

Обіцяємо вам атмосферу справжнього свята французької мови, любові до своєї професії, предмету та учнів, взаємоповаги та доброзичливості.

Сподіваємось що наші семінари та рекомендації сприятимуть професійної майстерності вчителів, обміну досвідом щодо сучасного та ефективного викладання французької мови.

 http://afdnipro.com.ua/media/cours/original/catalogue