Диплом з володіння Французької медичного працівника

Дійсний протягом усього життя, Французький диплом медичного працівника дозволить вам підтвердити, що ви здатні ефективно, усно та письмово використовувати французьку мову, в основних професійних ситуаціях спілкування, у медичній та фельдшерській сферах.

Для кого він ?

Цей Диплом призначений для тих, хто працює в медичній сфері для того, щоб ефективно взаємодіяти французькою мовою з пацієнтами, їх сім'ями та з медсестрами та медичним персоналом, щоб дозволити установам та компаніям у медичному секторі краще обслуговувати франкомовних пацієнтів та клієнтів чи розвиватися на франкомовному ринку.

 

Його зміст

Запропоновані завдання  завжди ставлять вас в ситуацію медичного працівника. Від вас вимагається взаємодія з франкомовними пацієнтами та медичними працівниками в різних структурах та в професіях, пов'язаних з ними.

Діяльність охоплює періодичні та поперечні комунікативні ситуації в різних сферах охорони здоров’я, медичних та фельдшерських установ, в закладах опіки (лікарня, будинок пристарілих, догляд), в приватній практиці або в гуманітарних структурах.

Приклади завдань: заповнити медичну документацію, розробити профілактичну підтримку, скласти протокол лікування або написати попереджувальну записку щодо ризиків для здоров’я, пояснити медичний акт, висловитися на тему з питань охорони здоров'я в аудиторії неспеціалістів.

Визнання Міністерством зовнішніх справ Франції

Професійні французькі дипломи визнаються Міністерством внутрішніх справ для підтвердження рівня французької мови в рамках заявки на отримання резидентської картки або натуралізації у Франції.

На відміну від TEF, вони дійсні впродовж усього життя і додадуть цінності вашому резюме.

 

Рівень В1

Французький диплом медичного працівника рівня B1 підтверджує компетенцію французькою мовою на рівні B1 CEFR. Це відповідає приблизно 250 годинам навчання.

Він засвідчує знання французької мови на незалежному рівні, що дозволяє користувачеві зрозуміти та висловитися у повсякденних ситуаціях у соціальному та професійному житті.

 

Власник цього диплому може здійснювати поточні акти професійного спілкування в поточному або загалом передбачуваному контексті.

 

Навички, які оцінюються

Розуміння та обробка інформації:

Кандидат може зрозуміти основні елементи професійних документів, такі як досьє пацієнтів, лікарські листи, інфографічні документи, протоколи лікування, координаторські листи, технічні листи для охорони здоров'я.

 

Він / вона може заповнювати звичні професійні документи та писати рецепти, різні частини досьє пацієнтів, матеріали медичної освіти, рекомендаційні листи.

 

Кандидат може зрозуміти основну інформацію та запити від пацієнтів, колег чи опікунів.

 

Усна взаємодія:

Кандидат здатний інформувати пацієнта про його лікування, консультувати його та відповідати на його запитання, інформувати аудиторію неспеціалістів з теми охорони здоров'я та пов'язаних із цим заходів профілактики.

 

Рівень В2/С1

Французький диплом В2 / С1 підтверджує компетентність французького рівня B2-C1 CEFR, що відповідає приблизно 350 годин навчання. Сертифікат підтверджує навички французької мови на незалежному рівні, які дозволяють користувачам спілкуватися в широкому діапазоні професійних ситуацій.

Власник цього диплому може виконувати усно та письмово завдання професійного спілкування у всіх стандартних ситуаціях його професійного середовища, включаючи неочікувані ситуації

 

Навички, які оцінюються

Розуміння та обробка інформації:

Кандидат може зрозуміти основні елементи документальних файлів на тему охорони здоров'я, анатомічну табличку з типовим написом, описовий лист медичного обстеження / втручання.

Він може знайти інформацію у професійних документах та написати повідомлення про ризик для здоров'я, звіт на тему здоров'я, лист із результатами та рекомендаціями.

Кандидат може зрозуміти основні елементи програм з питань охорони здоров’я, опитування зхвильованих пацієнтів щодо медичного акту / обстеження / втручання.

 

Усна взаємодія:

Кандидат може представити та пояснити медичну процедуру / обстеження / втручання пацієнтові та заспокоїти його, представити захворювання та оздоровчі дії.