Logo Alliance Française

MІЛУ В ТРАВНІ

Bonjour ! Grâce à une coopération entre l’Alliance française, l’Institut français et la Philharmonie, le cinéma français en français s’invite à Dnipro.
Venez découvrir ou redécouvrir avec nous ce classique de Louis Malle avec Michel Piccoli et Miou-Miou.

Привіт, друзі!
Хочемо розповісти Вам дещо цікавеньке:
завдяки дружній співпраці Альянс Франсез Дніпро, Французького інституту в Україні та Дніпропетровській Філармонії ім. Л.Когана запрошуємо Вас на вечір французького кіно.
Пропонуємо переглянути класичний французький фільм від режисера ЛУЇ МАЛЯ під назвою “Milou en mai – MІЛУ В ТРАВНІ”, за участі Мішеля Пікколі, Міу-Міу.

Мова стрічки – Французька з українськими субтитрами.

Чекаємо вас 21 жовтня 2020 року о 19.00 за адресою:
вулиця Воскресенська, 6
Дніпропетровська філармонія

Травень 1968 року. Франція паралізована страйком. У провінційному будинку на півдні Франції пані Вьезак помирає від серцевого нападу. Її син Мілу збирає членів сім’ї, аби провести померлу в останню путь. На похорон приїжджають родичі, яких передусім бентежить питання поділу спадку: Жорж, брат, який працює журналістом у «Монд» з дружиною-анлійкою Лілі; Камій, дочка Мілу, яка нещасливо заміжня за лікарем з Бордо; і Клер, племінниця лесбійка, яка приїхала зі своєю дівчиною. Коли перші емоції пройшли, кожен дає волю своїм примхам. Але потроху інформація на радіо, ентузіазм сина Жоржа, який повернувся з Парижа, ізоляція та палюче сонце впливають на поведінку героїв, змінюючи її…

Фестиваль анімаційного кіно 2020 - онлайн трансляція

Фестиваль анімаційного кіно 2020 – онлайн трансляція
2 Художніх Фільма
13 Короткометражних Фільмів
У партнерстві з Французькою Асоціацією Анімаційного Кіно, Французький інститут продовжує фестиваль анімаційного кіно за кордоном 10-й рік поспіль. Дивіться тут до 31 жовтня 2020 року анімаційні художні та короткометражні фільми вдома безкоштовно!

https://ifcinema.institutfrancais.com/fr/streaming/animation

#afdnipro #dnipro #ukraine #alliancefrançaise #альянсфрансез #курсифранцузької #дніпро #film #dessinsanimés #мультфільм

Будьте в курсі новин Альянсу