Симпозіум на тему урбанізму

Французький інститут в Україні / Institut français d'UkraineGoethe-Institut UkraineAlliance française de Dnipro / Альянс франсез г. Днепр таPrydniprovska State Academy of Civil Engineering and Architecture (Придніпровська державна академія будівництва та архітектури) організують за фінансової підтримки Франко-Німецького культурного фонду дводенний симпозіум на тему урбанізму.
Незважаючи на те, що міські політики Німеччини, Франції та України відрізняються, всі три країни мають значний досвід у сфері оновлення історичного центру міст.
Дводенний симпозіум об'єднує німецьких, французьких та українських урбаністів, керівників архітектурної сфери, архітекторів та активістів. Він проходитиме в місті Дніпро, розташованому на сході України, в академії будівництва та архітектури. Місто Дніпро є гарним прикладом для теми оновлення міст. Архітектурна спадщина ХІХ століття зазнала наслідків війни та промислового розвитку. Населення зросло дуже швидко, і сьогодні Дніпро - це мільйонне місто з відкритим економічним майбутнім. Реорганізація громадського простору та способи перевтілення комуністичної спадщини є предметом обговорень у громадянському суспільстві.
До участі у симпозіумі запрошені місцеві урбаністи та іноземні експерти, викладачі та студенти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури та інших університетів, а також представники громадянського суспільства. 
Цей симпозіум дозволить учасникам:
- зрозуміти конвергенції між історичними формами реконструкції та її сучасними способами реалізації у дуже різних суспільних та міських контекстах,
- виявити досвід - успішний чи ні - відновлення міста в історичному центрі,
- краще виміряти виклики такої форми еволюції міста на економічному, екологічному та соціальному рівнях,
- прийняти концепцію спільного проектування міського проекту, в якому громадяни мають повне місце у розробці та реалізації проектів.
Цей симпозіум також дасть можливість налагодити партнерські зв'язки між навчальними закладами у сфері архітектури, цивільного будівництва та містобудування, між міськими адміністраціями та між асоціаціями мешканців, які беруть участь у діалозі з місцевими органами влади.

Вхід вільний

Поділитися: