Ретроспектива екранізацій французьких бестселерів, програма «Роман з кіно»

З 22 по 26 квітня у АРТ-ЦЕНТРІ «КВАРТИРА»
15-та ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА: РОМАН З КІНО
Програма «Роман з кіно» – це ретроспектива екранізацій французьких бестселерів. В рамках показів на великому екрані глядачі побачать історичні драми, детективні історії та мелодарми у найкращих традиціях французького кіно. 
Початок о 19-30
Вартість квитків: 50,00 грн.
місце показу: м. Дніпро, "АРТ-Центр Квартира", Троїцька площа 3, кв 1.
контакти: 056-371-45-22

Програма показів:
22.04.2018 о 19-30
Вілла Амалія
Франція, Швейцарія, 2009 / 94 хв.
Режисер: Бенуа Жако
В ролях: Ноемі Львовські, Кіан Кожанді, Аліс Ісааз
Екранізація однойменного роману Паскаля Кіньяра про жінку-композитора, яка розриває всі зв'язки з минулим та переселяється на італійський острів Іскія.

23.04.2018 о 19-30
Лулу – оголена жінка (Lulu femme nue)
Франція, 2013 / 84 хв.
Режисер: Сольвейг Анспах
У ролях: Карін В'яр, Булі Ланнерс, Клоді Жансак
В один нещасливий день Лулу вирішує, що не поїде за звичкою додому, до своєї сім'ї. Замість цього вона вирушає на узбережжя та доручає чоловікові піклуватися про дітей. Вона хоче побути наодинці з самою собою, відчути свободу та привести свої думки до ладу. По дорозі Лулу зустрінеться з багатьма людьми, які також заплуталися у своєму житті...

24.04.2018  19-30
Розалі Блюм (Rosalie Blum)
Франція, 2015 / 95 хв.
Режисер: Жюльєн Рапно
В ролях: Ноемі Львовські, Кіан Кожанді, Аліс Ісааз
Вінсент Машо живе своїм нудним життям у маленькому містечку. Його матір, нестерпна жінка, все ускладнює. Він мріє побачити свою дівчину, яку не бачив уже шість місяців. Його кузен радить йому не тішити себе ілюзіями щодо цього роману. Одного разу він опиняється у крамниці Розалі Блюм. Він упевнений, що вже зустрічав її раніше. Заінтригований цією самотньою жінкою, він починає стежити за нею... Не особливо обачно, оскільки Розалі помічає стеження. Вона просить племінницю простежити за цим хлопцем. За час стеження вона прив'язується до цього сумного хлопця, який робить паперових зміїв.

25.04.2018 о 19-30 
38 свідків (38 témoins)
Франція, Бельгія, 2012 / 104 хв.
Режисер: Люка Бельво
У ролях: Іван Атталь, Софі Куінтон, Ніколь Гарсія
На респектабельній вулиці міста Гавр зарізали студентку прямо біля будинку. Поліція завела кримінальну справу, але вона швидко зайшла в глухий кут: жоден з тридцяти семи мешканців не помітив нічого незвичайного. Тридцять восьмим свідком стає штурман П'єр, який працює в місцевому порту. Спочатку він наполягає, що його не було в квартирі у момент вбивства, а потім повідомляє, що пронизливі крики дівчини, убитої за вікном, досі лунають у нього в голові. 

26.04.2018 19-30 
Одні (Seuls)
Франція, Бельгія, 2017 / 98 хв.
Режисер: Давід Моро
У ролях: Софія Лесафр, Стефан Бак, Пол Скарфоліо
Шістнадцятирічна Лейла, як зазвичай, неохоче прокидається рано вранці. Однак сьогодні ніхто не поспішає її розбудити. Куди поділися її дбайливі батьки? Сівши на велосипед, вона обшукує безлюдне місто. Всі немов під землю провалились. Піймавши себе на думці, що вона одна дивом вижила після незрозумілої катастрофи, дівчинка раптом зустрічає чотирьох підлітків: Доджі, Івана, Каміллу та Тьєррі. Разом вони намагаються з'ясувати, що сталося, та вчаться виживати разом у спорожнілому світі. Тільки от чи одні вони там насправді?

Квитки 

Поділитися: