Переміщення, сучасний балет, 20 квітня о 19:00

На запрошення Французького інституту в Україні, французький хореограф Браїм Бушелагем неодноразово відвідував Україну з виставами, як танцюрист, а пізніше як хореограф-постановник. Захоплений професійністю і самовіддачею українських танцівників, французький Браїм планує вивести хіп-хоп на велику сцену у власній виставі, яку першими побачать українці, а потім Франція та інші країни Європи. Українським професіоналам хіп-хопу та брейкінгу, переможцям світових батлів та конкурсів – це нагода вивести досить закритий стиль, народжений на вулиці, на національні сцени не тільки України, а і Європи.
 
Браїм Бушелагем обрав для нового проекту групу з 12 українських танцюристів.
Їх сила характеру і рішучість привели цих танцівників на міжнародну сцену змагань із хіп-хопу. Наразі вони вирішили написати новий розділ у своїй історії, відкривши для себе з Браїмом Бушелагемом авторський хіп-хоп.
Музику до балету написав молодий український музикант r.roo
Сцена - чистий аркуш. Квадрат 8 на 8 метрів. Як порожній екран, на якому змінюються кадри з фільму. Простір танцю, місце для креативу та хореографії, де 13 танцівників напишуть власну історію, яка не залишить осторонь нікого з глядачів.
 
Граючи виставу у межах цього квадрату та поза ним, надихаючись переходами між відео і танцем, Браїм працює над створенням ігрового простору, поєднуючи енергію брейк-дансу та властивої йому ліричності. Таким чином, іде процес творення безпосередньо під час гри.
Сюжетна лінія цієї вистави базується на принципах кінематографічного монтажу та використанні цифрових технологій, а створені образи, що розкривають танець хіп-хоп світові - через незвичні для нього медіа.
За одну годину актори створять «власний фільм» і покажуть його глядачам, використовуючи сучасні технології та, звісно, свою майстерність.
 
20 квітня 2017 о 19:00
Дніпропетровський академічний театр опери та балету
Тривалість вистави: 1 година 15 хвилин
 
Поділитися: